Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - akceleratory pobierania plików

[1][2]     poprzednia | główna | następna
FlashGet

Program posiada wbudowanego klienta FTP co często ułatwia kopiowanie wielu plików. Podczas kopiowania dzieli plik na części, co pozwala przyspieszyć kopiowanie. Posiada polski interfejs użytkownika.
Orbit Downloader

Program do wspomagania kopiowania plików, jak w większości takich programów możemy wznawiać przerwane połączenia, kolejkować pliki i dzielić plik na części podczas kopiowania. Program ma możliwość kopiowania video z serwisu YouTube.
GigaGet

Bardzo ciekawy program do wspomagania kopiowania plików z www i ftp. Program nie dość, że dzieli pliki na części podczas kopiowania to dodatkowo wyszukuje kopiowany plik na różnych serwerach... dzięki temu pliki kopiowane są z bardzo dużą prędkością (oczywiście jeżeli nasze łącze na to pozwala). 
DownThemAll! - wtyczka do SeaMonkey/Firefox


Wtyczka sama w sobie jest bardzo dobrym akceleratorem pobierania plików. Podczas kopiowania można dzielić plik na części, wznawiać przerwane kopiowania (jeżeli serwer, z którego kopiujemy pozwala na to), kolejkować pliki.
WellGet

Ciekawy, prosty w obsłudze program do kopiowania plików z www i ftp. Podczas kopiowania dzieli plik na części. Wyglądem przypomina bardzo popularny program FlashGet. Program posiada polski interfejs użytkownika.
TrueDownloader

Program wspomagający kopiowanie plików z serwerów FTP i WWW. Potrafi dzielić pliki na części, posiada opcje wznawiania transferu kopiowanych plików. Program bez problemu integruje się z przeglądarkami Mozilla Suite i Mozilla Firefox (posiada własne rozszerzenie).
Free Download Manager

Przyjemny w użyciu i łatwy w obsłudze program do wspomagania kopiowania z www i ftp. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Download Express

Prosty program do pobierania plików z internetu, integruje się z przeglądarką. Potrafi wznawiać zerwane połączenia i dzieli plik na części. Posiada polski interfejs użytkownika.
[1][2]     poprzednia | główna | następna