Free software - linkownia - akceleratory pobierania plików

[1][2]     poprzednia | główna | następna
StarDownloade Free

Kolejny dosyć ciekawy program tego typu. potrafi wznawiać połączenia, dzieli plik na części podczas kopiowania. Ale z tego co zauważyłem ma problemy z kopiowaniem plików z serwerów FTP. Posiada polski interfejs użytkownika.
LeechGet

Interfejsem przypomina program FlashGet, podczas kopiowania dzieli plik na części, potrafi wznawiać połączenia i kopiować od momentu zerwania połączenia. Ma możliwość kopiowania z serwerów FTP i kopiowania plików w otoczeniu sieciowym (LAN). Posiada polski interfejs użytkownika.
WinWget

Prosta aplikacja wspomagająca kopiowanie plików z serwerów www i ftp.
ConnectFusion

Prosta aplikacja wspomagająca kopiowanie plików z serwerów www i ftp.
FreshDownload

Program podczas kopiowania dzieli plik na części, po instalacji należy dokonać darmowej rejestracji.
LanGet

Polski programik przeznaczony do kopiowania w otoczeniu sieciowym (LAN). Potrafi wznowić kopiowanie pliku w miejscu przerwania.
jDownloader

jDownloader - polska strona programu.

Program do pobierania plików z serwisów typu Hotfile, Rapidshare, Sendspace, Megaupload, Netload i wielu innych. Możemy też kopiować pliki z "normalnych" stron, serwerów FTP. Posiada  spolszczony interfejs użytkownika. Program wygodny w użyciu i posiada sporo opcji konfiguracyjnych. Do pracy wymaga środowiska JAVA
Rapidshare Auto Downloader

Prosty program do wspomagania pobierania plików z serwisu RapidShare. Posiada częściowo spolszczony interfejs użytkownika.
[1][2]     poprzednia | główna | następna