Free software - linkownia - e-mail narzędzia

poprzednia | główna | następna
MailWasher

Jak podaje serwis http://www.idg.pl: Program antyspamowy, w którym znajdziemy takie funkcje, jak filtrowanie wiadomości, kasowanie, czy automatyczne odsyłanie do nadawcy wiadomości uznanej za spam. Użytkownik może również stworzyć własną, czarną listę oraz listę przyjaciół. Obsługuje tylko jedno konto.SpamPal

Jak podaje serwis http://www.idg.pl: Program pośredniczy pomiędzy twoim programem pocztowym, a kontem na serwerze, odsiewając po drodze niechciane wiadomości. Jeśli uzna wiadomość za spam, nada jej odpowiedni nagłówek. W ten sposób użytkownik może w kliencie pocztowym zdefiniować własny filtr, który wiadomości z takim nagłówkiem będzie umieszczał w oddzielnym folderze, automatycznie kasował, lub wykonywał inną operację, możliwą w ramach danego programu. Obsługuje konta POP3 i współpracuje z popularnymi klientami, jak Outlook, Outlook Express, czy Eudora.
SpamiHilator

Program do walki z niechcianą pocztą, umożliwia dodanie regułek. Obsługuje większość popularnych klientów pocztowych.
HideOE

Maleńki programik, który ma za zadanie schować do traya program MS Outlook Express.
Magic Mail Monitor

Prosta aplikacja służąca do szybkiego podglądu/wysyłania maili z naszego konta pocztowego. Posiada możliwość zdefiniowania filtrów.
PopTray

Program potrafi sprawdzić  czy na serwerze jest nowa poczta i powiadomić nas o tym animowaną ikonką w trayu i dźwiękiem. Pozwala na kasowanie niechcianej poczty z serwera, ułatwia wysyłanie listów. Program posiada polski interfejs użytkownika.
POP Peeper

Mały program, który działa w tle i sprawdza czy nadeszły do nas jakieś wiadomości email, z poziomu programu możemy także odpisać do nadawcy. Program posiada standardowe opcje dla tego typu programów. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.

poprzednia | główna | następna