Free software - linkownia - zapory sieciowe: firewall

poprzednia | główna | następna
Sunbelt Personal Firewall

Prosty w konfiguracji, chroni przed atakami z sieci lokalnej i internetu. Wersja darmowa nie posada wszystkich funkcji wersji płatnej (ograniczone po czasie). Program posiada spolszczony interfejs użytkownika.

Można też pobrać starą, w pełni funkcjonalną, bardzo wygodną i pobierającą mało zasobów wersję programu pod nazwą Kerio Personal Firewall 2.1.5.
Sygate Personal Firewall

Prosta w konfiguracji zapora sieciowa, Ma możliwość ustawienia stopnia zaawansowania zabezpieczeń. Pobiera mało zasobów systemowych.
Outpost Firewall Free

Program do zabezpieczenia komputera przed niechcianymi połączeniami.
ZoneAlarm FREE

Wygodny i w miarę prosty w konfiguracji program do zabezpieczenia przed niechcianymi połączeniami. Nie obciąża zbytnio komputera.
PC Tools Firewall Plus

Wygodny i prosty w użyciu program do zabezpieczenia naszego systemu przed niechcianymi połączeniami. Program zabiera mało zasobów systemowych. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
Ashampoo® FireWall FREE

Prosty w użyciu program do zabezpieczania przed niechcianymi połączeniami. Posiada spolszczony interfejs użytkownika. Po instalacji trzeba dokonać rejestracji na stronie żeby otrzymać darmowy kod do programu.
Comodo Firewall

Program przeznaczony do ochrony naszego komputera przed niechcianymi połączeniami przychodzącymi i kontrolowania ruchu wychodzącego. Przejrzysty interfejs użytkownika, ale też posiadający bardzo dużo opcji konfiguracyjnych. Raczej prosty w obsłudze. Spolszczony interfejs użytkownika. Ze strony można też pobrać instalator razem z programem antywirusowym, pod nazwą Comodo Internet Security.

poprzednia | główna | następna