Free software - linkownia - FTP serwer

poprzednia | główna | następna
CerberusFTP Server

Prosty w obsłudze i wygodny serwer, pozwala na wymianę plików miedzy komputerami.
GuildFTPd

Kolejny dosyć prosty w obsłudze i posiadający sporo opcji program do wymiany plików w sieci.
CesarFTP

Bardzo prosty w obsłudze, konfiguracja nie sprawi problemu nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom. Jednak jego prostota w obsłudze nie przeszkadza w tym żeby serwer zawierał większość potrzebnych opcji.
Filezilla Server

Prosty w obsłudze, posiada możliwości wystarczające do wygodnego zarządzania kontami FTP. Wyglądem i sposobem konfiguracji przypomina płatny serwer BulletProof.
Quick'n Easy FTP Server Lite

Bardzo prosty w obsłudze i niezbyt rozbudowany serwer FTP.

Quick'n Easy FTP Server 2.7.1 PL

Pod tym linkiem (bezpośredni link do pliku, plik spakowany 7zip) dostępna ostatnia darmowa wersja serwera, która nie posiada wielu ograniczeń wprowadzonych do nowszych wersji lite. Jest to wersja spolszczona. Spolszczenia dokonał pasjonat o nicku elsoft-01 i wielkie dzięki mu za to. Program wart uwagi, ze względu na prostotę użytkowania, a zarazem mnogość funkcji jakie oferuje program. Z polskim interfejsem użytkownika obsługa programu będzie jeszcze łatwiejsza dla wielu użytkowników.
zFTPserver Suite

Całkiem ciekawy i prosty w użyciu serwer FTP. Posiada większość potrzebnych funkcji... na pewno wystarczy do obsługi protokołu FTP przez domowych użytkowników. Obecnie darmowa wersja okrojona z zaawansowanych funkcji.
TYPSoft FTPserver

Prosty serwer FTP, posiada większość potrzebnych funkcji. Program z polskim interfejsem użytkownika.
Xlight FTP server Personal Edition

Darmowa wersja wygodnego serwera FTP. Serwer w wersji Personal Edition pozbawiony części funkcji, ale w dalszym ciągu wystarczający do sprawnego domowego użytku. Chyba jako jedyny z podanych na tej stronie wspiera UPnP.
poprzednia | główna | następna