Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - transfery, monitoring, narzędzia

[1][2]     poprzednia | główna | następna

NetWatcherPro

Program pokaże co, kto i kiedy kopiował z twoich udostępnionych zasobów w sieci LAN. Program potrafi tez zablokować dostęp konkretnym użytkownikom.
NET Traffic Meter

Przejrzysty i wygodny program do graficznego przedstawienia transferu danych naszego łącza internetowego albo lokalnego. Program zapisuje dane w statystykach pogrupowanych na dzienne, tygodniowe i miesięczne. Do pracy wymaga zainstalowanego Microsoft .NET Framework 2.0.
NetMeter

Bardzo dobry klon komercyjnej aplikacji DUmeter. Program wyświetla w okienku na pulpicie aktualne transfery z sieci (internet, LAN). Potrafi zliczać ilość przesyłanych danych (dziennie, tygodniowo, miesięcznie, wszystkie dane) i wyświetlać to w przejrzystych zestawieniach. A stąd możemy pobrać spolszczenie programu >link<.
Look@LAN

Dzięki temu programowi dowiesz się "co słychać" w twojej sieci LAN. Sprawdzi nr IP innych użytkowników, powie o innych parametrach naszej sieci.
BitMeter2

Program do graficznego przedstawienia transferu danych naszego łącza. Program zapisuje dane w statystykach pogrupowanych na dzienne, tygodniowe i miesięczne. Do pracy wymaga zainstalowanego Microsoft .NET Framework.
SoftPerfect Network Scanner

Program do skanowania sieci, nie wymaga instalacji.
NetSetMan

Program do tworzenia kilku profili sieciowych. Przydatny jeżeli nasz komputer podłączany jest do różnych źródeł internetu. W prosty sposób możemy stworzyć gotowe profile i przełączać się między nimi. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Mac MakeUp

Program do zmiany adresu MAC karty sieciowej. Nie wymaga instalacji i bardzo prosty w obsłudze.
[1][2]     poprzednia | główna | następna