Free software - linkownia - P2P

[1][2]     poprzednia | główna | następna
StrongDC++

Jeden z klientów sieci Direct Connect. Od oryginału odróżnia go głównie możliwość łączenia sie z kilkoma i więcej serwerami jednocześnie, automatyczne wyszukiwanie zerwanych połączeń oraz możliwość kopiowania danych jednocześnie od wielu użytkowników. Program automatycznie wznawia połączenia i potrafi kopiować od momentu zerwania połączenia. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
Rufus

Prosty w obsłudze i wygodny klient sieci BitTorrent.
RevConnect

Kolejny klient sieci Direct Connect. Od oryginału odróżnia go głównie możliwość łączenia sie z kilkoma i więcej serwerami jednocześnie, automatyczne wyszukiwanie zerwanych połączeń oraz możliwość kopiowania danych jednocześnie od wielu użytkowników. Program automatycznie wznawia połączenia i potrafi kopiować od momentu zerwania połączenia. Posiada spolszczony interfejs użytkownika (można użyć spolszczenia z DC++).
ApexDC++

Kolejny klient sieci Direct Connect. Od oryginału odróżnia go głównie możliwość łączenia sie z kilkoma i więcej serwerami jednocześnie, automatyczne wyszukiwanie zerwanych połączeń oraz możliwość kopiowania danych jednocześnie od wielu użytkowników. Program automatycznie wznawia połączenia i potrafi kopiować od momentu zerwania połączenia. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
BitComet

Klient sieci BitTorrent. Wygodny i łatwy w obsłudze. Program posiada polski interfejs użytkownika.
eMule

Zaawansowany klient sieci eDonkey. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Shareaza2

Program, który potrafi łączyć się z sieciami Gnutella, Gnutella2, eDonkey... potrafi też kopiować pliki z sieci BitTorrent. Prosty w użyciu, własna wyszukiwarka plików. Pliki mogą być kopiowane jednocześnie z wielu źródeł. Program posiada polski interfejs użytkownika.
µTorrent

Sprawny i wygodny klient sieci BitTorent. Od większości aplikacji tego typu wyróżnia go wielkość (bardzo mały), bardzo małe zużycie pamięci ram podczas pracy. Programu nie trzeba też instalować. A po skopiowaniu plików z konfiguracją do folderu z programem otrzymamy program, który bez dodatkowej konfiguracji uruchomimy na innych maszynach. Posiada polski interfejs użytkownika.
[1][2]     poprzednia | główna | następna