Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - przypominacze, zadania, terminy

[1][2]     poprzednia | główna | następna
Draco Organizer Home Edition

Polski program typu PIM, aposiada wbudowanego klienta e-mail. Pozwala zapisać dane na temat spotkań, rocznic, adresy i telefony znajomych... sprawdza tez dane na temat aktualnej pogody.
Sunbird

Program typu PIM (zarządca informacji osobistej), działa na silniku Gecko. Program można też uruchomić jako rozszerzenie do Mozilla Thunderbird (rozszerzenie Lighting, wesja testowa dla thb3). Posiada polski interfejs użytkownika.
EssentialPIM Free

Wygodny i przejrzysty program typu PIM (zarządca informacji osobistej), Posiada polski interfejs użytkownika.
oKalendarz

pobierz program

Polski program typu PIM, posiada prosty interfejs użytkownika, sam program przejrzysty i łatwy w obsłudze.
Total Organizer

Program do zarządzania zadaniami. Jak pisze autor programu "Program do zarządzania informacjami osobistymi, z podziałem na kategorie (foldery), przy czym każdy rekord informacji może przynależeć do wielu folderów naraz (tagi)". Program chociaż napisany przez Polaka to nie posiada polskiego interfejsu użytkownika.
Rainlendar lite

Kalendarz na pulpicie, terminarz, przypominanie o zadaniach do wykonania. Program posiada polski interfejs użytkownika, zamiana wyglądu za pomocą skórek.
Stickies

Program naśladujący "żółte karteczki". Możemy za jego pomocą zostawiać na pulpicie notatki. Program posiada sporo opcji konfiguracyjnych.
WinAlarm

Polski program, który działa w tle. Ma za zadanie powiadamiać nas o zaplanowanych pracach, spotkaniach itp.
[1][2]     poprzednia | główna | następna