Free software - linkownia - www: dodatki, kopiowanie, blokowanie reklam, ulubione

poprzednia | główna | następna
BFilter

Samodzielny program do blokowania reklam ze stron www. Jak pisze autor programu, program nie korzysta z tzw. czarnych list, a wykorzystuje heurystykę podobnie do programów antywirusowych. Program korzysta z serwera proxy. Bardzo prosty w konfiguracji. Działa z różnymi przeglądarkami www.
Adblock Plus

Rozszerzenie blokujące reklamy. Działa z przeglądarkami Mozilla Firefox, Mozilla Suite, SeaMonkey, Netscape, Flock. Tutaj gotowe reguły.

mozillapl.org
HTTrack

HTTrack - tutaj też pobierzesz program

Dzięki temu programowi będziesz mógł skopiować całą stronkę www z serwera i przeglądać ją off-line. Program posiada polski interfejs użytkownika.
AM-DeadLink

Program do wyszukiwania duplikatów i nie działających już linków w zakładkach/ulubionych naszych przeglądarek www. Program współpracuje z popularnymi przeglądarkami, np. Opera, Internet Explorer, Firefox. Za jego pomocą możemy też np. automatycznie pobrać lub usunąć  emotikony wszystkich zebranych linków. Program posiada spolszczony interfejs użytkownika.
YesScript

Rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox, za pomocą którego w prosty sposób (przycisk na pasku stanu) stworzymy listę witryn na których nie będą uruchamiały się skrypty JavaScript.
Simple Adblock

Prosty program, który rozszerza funkcjonalność przeglądarki Internet Explorer o możliwość blokowania reklam.
poprzednia | główna | następna