Free software - linkownia - www: przeglądarki

[1][2]     poprzednia | główna | następna
SeaMonkey

SeaMonkey - strona domowa programu

Jest to pakiet programów: przeglądarka www (o której tutaj mowa), klient poczty i czytnik niusów, kompozytor stron i klient IRC. Zaletami tej przeglądarki są między innymi możliwości odpalania kilku/kilkunastu stron w zakładkach, bez potrzeby odpalania następnych okien programu oraz blokowanie wyskakujących reklam. Przeglądarka posiada możliwość przeglądania RSS. Możliwość stosowania skórek i wtyczek rozszerzających możliwości działania programu. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Opera

Opera - polska stronka
Opera - polski serwer FTP

Wygodna i rozbudowana przeglądarka www. Posiada wbudowany czytnik grup dyskusyjnych, czytnik RSS i klienta e-mail. Program posiada polski interfejs użytkownika. Możliwość otwierania stron w kolejnych kartach oraz blokowanie wyskakujących reklam.
Mozilla Firefox

Dodatki - kilka linków do przydatnych wtyczek i motywów.

Program bardzo podobny do SeaMonkey. W przeciwieństwie do niej działa jako samodzielna przeglądarka. Program posiada polski interfejs użytkownika. Tak jak w SeaMonkey możliwość przeglądania stron w zakładkach, blokowanie reklam, odczyt RSS. Możliwość stosowania wtyczek, które w bardzo dużym stopniu potrafią poprawić funkcjonalność programu.
K-meleon

Prosta i szybka przeglądarka oparta na silniku Gecko. Możliwość przeglądania stron w zakładkach.
Ace Explorer

Nakładka na IE, w znacznym stopniu rozszerza funkcjonalność podstawowej przeglądarki.
SlimBrowser

Nakładka na Internet Explorer, potrafi otwierać strony w zakładkach, posiada wiele innych przydatnych funkcji.
Maxthon

Nakładka (dawny MyIE2) na przeglądarkę Inetrnet Explorer  i od niedawna także na przeglądarkę Mozilla (za pomocą wtyczki ActiveX). W dużym stopniu rozszerza funkcjonalność IE. Dodaje otwieranie stron w zakładkach, blokowanie reklam i sporo innych udogodnień. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Google Chrome

Przeglądarka tworzona przez Google. Wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika, przeglądanie stron w zakładkach, program spolszczony.
[1][2]     poprzednia | główna | następna