Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - ochrona: antywirusy

[1][2]     poprzednia | główna | następna
Avira AntiVir Personal Edition Classic

Darmowy program antywirusowy, do użytku domowego, posiada skaner plików, działa w tle, częste uaktualnienia przez internet.

Opis pozbycia się wyskakujących reklam. >link<
Panda Activescan

Skaner Online.
AVG Anti-Virus System - polska strona

AVG Anti-Virus System

Darmowy program antywirusowy, do użytku domowego, posiada skaner plików, działa w tle, częste uaktualnienia przez internet, posiada też skaner poczty.
ArcaVir MicroScan

Polski skaner Online.
avast! Free Antivirus

Darmowy program antywirusowy, do użytku domowego, posiada skaner plików, działa w tle, częste uaktualnienia przez internet. Program posiada polski interfejs użytkownika.
ClamWin

Prosty i skuteczny program do wykrywania wirusów, skanuje pocztę w OE, posiada opcję uaktualniania baz wirusów i opcję planowania skanowania dysków. Możemy skanować całe dyski bądź pojedyncze katalogi i pliki.
Trend Micro HouseCall

Skaner Online, od pozostałych skanerów tego typu odróżnia go możliwość pracy z innymi przeglądarkami niż Internet Explorer... Netscape (6+), Mozilla  (1+), Firefox (all), Opera (7.5+). Program do uruchomienia potrzebuje środowiska JAVA.
BitDefender Free Edition

Darmowa wersja programu antywirusowego. Program posiada skaner plików i automatyczne aktualizacje przez internet. Ograniczenie darmowej wersji to brak opcji skanowania plików w tle. Na stronie producenta programu jest też dostępna wersja online skanera.

[1][2]     poprzednia | główna | następna