Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - audio: odtwarzacze

poprzednia | główna | następna
Aimp

Aimp - polska strona

Dosyć ciekawy i zaawansowany odtwarzacz popularnych formatów plików audio... między innymi wav, mp3, ogg, flac, mpc, ape. Za pomocą programu możemy odtwarzać strumień radia internetowego, też w formacie aac+. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Winamp

Chyba najbardziej znany odtwarzacz audio. Potrafi odtwarzać dźwięk i wideo zapisane w większości popularnych formatów. Wygodny w użyciu. Funkcjonalność programu możemy rozszerzać za pomocą wtyczek. Program posiada spolszczony interfejs użytkownika.
Foobar2000

Foobar2000 - polska stronka

Odtwarzacz potrafi odtwarzać pliki audio. Za jego pomocą możemy także zgrywać AudioCD na dysk twardy, wypalić płytę AudioCD (jeżeli w systemie mamy zainstalowany program Nero Burning Rom), konwertować pliki między różnymi formatami. W prosty sposób odtwarza i zapisuje na dysk twardy audycje radiowe nadawane przez internet.
Quintessential Media Player

Ciekawy odtwarzacz audio, obsługa przypomina obsługę programu Winamp. Możliwa zmiana skórek, konwersja plików do innych formatów, obsługuje sporo wtyczek, które bardzo rozszerzają jego możliwości.

JetAudio Basic

Odtwarzacz potrafi odtwarzać pliki audio i wideo (możliwość wyświetlenia napisów), posiada możliwość zmiany skórek. Za jego pomocą możemy także zgrywać AudioCD na dysk twardy, wypalić płytę AudioCD, konwertować pliki między różnymi formatami. W prosty sposób odtwarza i zapisuje na dysk twardy audycje radiowe nadawane przez internet. Sprawdza się też jako wygodny i całkiem sprawny odtwarzacz filmów w formacie DVD (program posiada własne kodeki). Posiada polski interfejs użytkownika.
VUplayer

Jak podaje autor programu, odtwarzacz potrafi odtwarzać pliki MOD, S3M, XM, IT, MP3, OGG, FLAC, WMA, WAV, CD formats.
XMPlay

Odtwarzacz kilku popularnych formatów audio. Możliwość zmiany wyglądu za pomocą skórek.
KMplayer

Odtwarzacz popularnych formatów plików audio i wideo (odtwarza napisy)Program posiada polski interfejs użytkownika, wygląd programu możemy zmieniać za pomocą skórek. Do odtwarzania nie potrzebujemy dodatkowych kodeków. 
poprzednia | główna | następna