Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - audio: narzędzia

[1][2][3]     poprzednia | główna | następna
CDex

Program do zgrywania AudioCD na dysk twardy, konwertowania zgranego materiału do innych formatów audio np. mp3, ape, ogg, mpc. Program posiada polski interfejs użytkownika
Audiograbber

Dosyć wygodny i całkiem dobry program do zrzucania AudioCD na dysk twardy. Można nim konwertować pliki do innych formatów np. mp3 używając zewnętrznego programu lame encoder. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Exact Audio Copy

Program do zgrywania AudioCD na dysk twardy, konwertowania zgranego materiału do innych formatów audio np. mp3, ape, ogg, mpc. Program posiada polski interfejs użytkownika.
mp3DirectCut

Program do edycji plików mp3 bez ich rekompresji. Za jego pomocą możemy między innymi wyciąć zbędne fragmenty, dzielić pliki na części, dokonać wyciszenia bądź wzmocnienia dźwięku na fragmentach albo całości utworu. Możemy także nagrać dźwięk z mikrofonu. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Monkey's Audio - audio compressor

Program przeznaczony do kompresji plików WAV do formatu APE (bezstratnego formatu kompresji audio). Można nim także dokonać konwersji plików APE i MP3 do formatu WAV. Program posiada plugin do odtwarzania plików APE w programie Winamp.
FreeRIP_Basic

Programik do zrzucania AudioCD na dysk twardy komputera.. potrafi zapisywać pliki w formacie wav, mp3, ogg.

Audacity

Audacity

Prosty w użyciu,
ale ze sporą ilością opcji edytor plików audio np. wav i mp3. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Kodeki i pluginy potrzebne do odtwarzania i tworzenia plików mpc, ogg, mp3, flac.

LAME - mp3 encoder
OGG.Vorbis - encoder, decoder
FLAC - plugins, encoder, decoder
MPC - plugins, encoder, decoder
[1][2][3]     poprzednia | główna | następna