Free software - linkownia - system: wirtualne pulpity

 poprzednia | główna | następna
Desktops

Program do tworzenia wirtualnych pulpitów, za jego pomocą można tworzyć cztery wirtualne pulpity. Nie wymaga instalacji, sam program zajmuje kilkadziesiąt kilobajtów. Skromne możliwości jeżeli chodzi o konfigurację programu.
Dexpot

Program do tworzenia wirtualnych pulpitów, za jego pomocą możemy utworzyć od dwóch do 20 wirtualnych pulpitów. W przeciwieństwie do programu Desktops posiada spore możliwości jeżeli chodzi o konfigurację programu.
VirtuaWin

Ciekawy program do tworzenia wirtualnych pulpitów. Wygodny w obsłudze, zajmuje mało zasobów komputera. Możliwości programu rozszerzane przez dodatkowe moduły dostępne na stronie programu. Dostępna też wersja nie wymagająca instalacji (przenośna).
DeskHedron

Prosty program do tworzenia i zarządzania wirtualnymi pulpitami. Zmianę pulpitu wywołujemy za pomocą kombinacji klawiszy ctrl+shift+z albo za pomocą kliknięcia na ikonkę w tray. Zmiany pulpitu dokonujemy za pomocą kursorów albo kółka myszki i potwierdzamy klawiszem myszki bądź klawiszem enter z klawiatury. Pulpity możemy dodawać za pomocą kontekstowego menu wywoływanego z ikony w tray. Program nie wymaga instalacji w systemie.
 poprzednia | główna | następna