Free software - linkownia - system: dodatki

[1][2][3]     poprzednia | główna | następna
DesktopOK

Program do zapisywania i odtwarzania układu ikon na naszym pulpicie. Program działa w tle, wyświetla ikonę w Trayu. Potrafi też zapisywać układ ikon automatycznie co zadany czas.
Folder2MyPC

Folder2MyPC - stąd też możemy pobrać program

Program za pomocą którego możemy w oknie "Mój komputer" dodawać ikony folderów i programów i stąd je uruchamiać. Program prosty w użytkowaniu, posiada polski interfejs użytkownika.
MyUninstaller
Alternatywny program dla systemowego Doda/usuń programy. Program posiada większe możliwości. Jest wygodny i prosty w użyciu. Nie trzeba go instalować w systemie. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
Explore2fs

Program do odczytu z poziomu Windows, danych zawartych na partycjach linuxowych. Program odczytuje dane z partycji ext2 i ext3.
Desktop Calendar

Kalendarz widoczny na pulpicie.
Tclock Light

Dzięki temu programowi można zmieniać ustawienia paska Windows... można w dosyć dużym stopniu konfigurować wygląd traya. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Revealer Keylogger Free Edition

Program do przechwytywania wszystkich wciśnięć klawiatury. Przydatny np. gdy chcemy sprawdzić co wpisywane jest na naszym komputerze podczas naszej nieobecności. Program pracuje w tle, bez ikony w tray ani przycisku na pasku windows. Ograniczony w stosunku do wersji płatnej co do funkcjonalności i w stosunku do możliwości ukrywania programu.
AutoConnect

Jak twierdzi autor programu: AutoConnect to prosty, bezobsługowy program służący jak sama nazwa wskazuje do automatycznego łączenia i wznawiania połączenia z internetem. Wystarczy wybrać z listy połączenie, które używamy a program sam zadba o to aby zawsze było aktywne.
[1][2][3]     poprzednia | główna | następna