Free software - linkownia - grafika: tworzenie, edycja, przeglądarki

[1][2][3][4][5]     poprzednia | główna | następna
Gimp - dla systemu windows

Gimp - instalki i GTK+

Zaawansowane narzędzie do obróbki grafiki, program posiada polski interfejs użytkownika. Do pracy wymaga bibliotek GTK+.
Cam2pc - Freeware

Program przeznaczony głównie do zgrywania fotografii z aparatów cyfrowych, ale może służyć z powodzeniem jako szybka i wygodna przeglądarka plików graficznych. Posiada sporą bazę obsługiwanych "cyfraków". Program jest z polskim interfejsem użytkownika.

Serif PhotoPlus SE

Prosta w obsłudze, a zarazem dosyć zaawansowana aplikacja do tworzenia i obróbki grafiki.

Szybka i prosta w użyciu przeglądarka fotek. Obsługuje popularne formaty plików graficznych. Program posiada funkcje edycji cyfrowych obrazków. Posiada także polski interfejs użytkownika.
TwistedBrush Open Studio

Darmowa wersja programu TwistedBrush Pro Studio firmy Pixarra. Jest to program przeznaczony do malowania cyfrowych obrazów za pomocą narzędzi imitujących pędzle. W stosunku do płatnej wersji pozbawiony niektórych zaawansowanych opcji.
Photoshop Album Starter Edition

Darmowa wersja programu Photoshop Album - przeglądarki plików graficznych.
XnView

Świetny program do przeglądania i dosyć zaawansowanej edycji cyfrowych fotek. Posiada polski interfejs użytkownika. Sam interfejs mocno konfigurowalny.
Exifer

Program do edycji danych exif, za jego pomocą możemy także zmienić datę utworzenia pliku (uzywając danych exif). możemy dodać do obrazów tzw. znak wodny. Operacje możemy przeprowadzać na wielu plikach jednocześnie. Programu możemy używać też jako prostej przeglądarki fotek.

Poradnik do programu http://www.maniooo.pl/exifer.php
[1][2][3][4][5]     poprzednia | główna | następna