Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - menedżery plików

[1][2][3]     poprzednia | główna | następna
EF Commander Free

Darmowa wersja komercyjnego produktu. W stosunku do płatnego odpowiednika trochę okrojony z funkcji. Posiada polski interfejs użytkownika.
Servant Salamander 1.52

Darmowa wersja komercyjnego produktu. W stosunku do płatnego odpowiednika trochę okrojony z funkcji.
Frigate Lite

Dosyć wygodny i przejrzysty menedżer plików. Producent programu na oficjalnej stronie nie udostępnia już wersji darmowej programu. Posiada polski interfejs użytkownika.
Kolejny funkcjonalny i dosyć rozbudowany program, który pozwoli nam na łatwe zarządzanie folderami i plikami na naszym dysku twardym.
Gyula's Navigator

Funkcjonalny i dosyć rozbudowany program, który pozwoli nam na łatwe zarządzanie folderami i plikami na naszym dysku twardym. Pod tym adresem >plik< dostępne spolszczenie.
Xplorer2 Lite

Wygodny i przejrzysty program do usprawnienia pracy na plikach i folderach. Posiada sporo przydatnych funkcji. Następca programu 2xExplorer.
WN2000 PL

Polski menedżer plików.
FreeCommander

Prosty program, który ułatwi nam poruszanie się po dyskach naszego komputera. Ułatwi zarządzanie plikami i folderami. Program posiada polski interfejs użytkownika.
[1][2][3]     poprzednia | główna | następna