Free software - linkownia - sprzęt: monitorowanie, obsługa urządzeń

poprzednia | główna | następna
SpeedFAN

Program do sprawdzania temperatur procesora, dysków twardych i chipsetu płyty głównej. Program monitoruje także napięcia i sprawdza prędkości wiatraków.
CrystalDiskInfo

Program do monitorowania S.M.A.R.T dysku twardego. Odczytamy też takie informacje jak temperatura dysku twardego (też ikona w tray), ilość włączeń dysku i ilość przepracowanych godzin oraz wszystkie podstawowe informacje na jego temat. Program ma też możliwość ustawienia alarmu przy przekroczeniu wybranej temperatury. Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
RightMark CPU Clock Utility

Program do monitorowania w czasie rzeczywistym pracy procesora głównego. Aplikacja daje między innymi możliwość odczytu aktualnego taktowania, temperatury, obciążenia procesora.
CoreTemp

Mała aplikacja działająca w tle, pokazująca temperaturę procesora. Program pokazuje też inne podstawowe informacje dotyczące procesora. Na stronie programu dostępna lista obsługiwanych procesorów.
MyPhoneExplorer

Program do obsługi telefonów Sony Ericsson. Jest to alternatywa dla programu dostarczanego przez producenta urządzeń. Dzięki programowi możemy łączyć się z telefonem za pomocą kabla USB oraz bezprzewodowo za pomocą IrDA i bluetooth. Mamy możliwość kopiowania plików z i do telefonu, możemy synchronizować dane oraz uzyskamy informacje o samym urządzeniu. W programie mamy możliwość zdefiniowania położenia plików kopiowanych z telefonu oraz możliwość synchronizacji kontaktów z książką adresową Thunderbirda. Program posiada spolszczony interfejs użytkownika. 
floAt's Mobile Agent

Program do obsługi telefonów Sony Ericsson. Jest to alternatywa dla programu dostarczanego przez producenta urządzeń. Dzięki programowi możemy łączyć się z telefonem za pomocą kabla USB oraz bezprzewodowo za pomocą IrDA i bluetooth. Mamy możliwość kopiowania plików z i do telefonu, możemy synchronizować dane oraz uzyskamy informacje o samym urządzeniu. Programu nie trzeba instalować w systemie,a wersja bez instalatora zawiera się w jednym pliku wykonywalnym. Program posiada też spolszczenie interfejsu użytkownika dostępne pod tym adresem floAt's Mobile Agent PL Online
ATi Tray Tools

ATI Tray Tools jest alternatywnym panelem sterowania dla kart graficznych Radeon. Zastępuje z powodzeniem dodawane przez producenta kart, Catalyst Control Center oraz starszą wersję Control Panel. To co go wyróżnia to lekkość, wygoda użytkowania oraz spore możliwości. Program posiada spolszczony interfejs użytkownika (chociaż jak na razie z błędami ortograficznymi oraz literówkami).
RealTemp

Program monitorujący temperatury w procesorach firmy Intel. Obsługuje procesory Core, Dual Core, Quad Core i Core i7.
poprzednia | główna | następna