Free software - linkownia - multischowek

poprzednia | główna | następna
CLCL
Program typu schowek, który potrafi przechowywać przechwycone przez siebie elementy. Obsługuje grafikę jak i tekst. Program prosty w użyciu i bardzo mały. Potrafi przechowywać zebrane dane też po wyłączeniu programu. Spore możliwości konfiguracji. Programu nie trzeba instalować.
Ditto

Schowek, który z powodzeniem zastąpi nam ten systemowy. Potrafi przechowywać tekst i grafikę. Potrafi przechowywać wiele przechwyconych elementów, nawet po wyłączeniu programu. Posiada wiele opcji konfiguracyjnych dotyczących samego interfejsu programu jak i obsługi. Możliwość wybrania spolszczonego interfejsu.
ClipX

Bardzo mały i wygodny w użyciu program typu multischowek. Z powodzeniem zastępuje ten systemowy. Potrafi przechowywać grafikę i tekst. Zajmuje bardzo mało zasobów komputera.
PasteCopy.NET

Wygodny i przejrzysty program do przechowywania testu i obrazów schowku. Program do pracy wymaga Microsoft .NET Framework 2.0. Sam program nie wymaga instalacji. Program posiada spolszczony interfejs użytkwnika.
ClipCube

Mały, nie wymagający instalacji program do przechowywania tekstu w schowku. Przyjemny dla oka interfejs użytkownika, przyjemny w użytkowaniu.
EClipboard

Niewielki program do przechowywania w schowku wcześniej skopiowanych tekstów i obrazków. Program pracuje w tle. Łatwy w obsłudze.
Free Clipboard Manager

Wygodny i prosty w użyciu program do przechowywania w schowku jednocześnie wielu skopiowanych tekstów i obrazków. Program nie posiada instalatora.

poprzednia | główna | następna