Free software - linkownia - system: obsługa myszki/myszką

poprzednia | główna | następna
SwapMouseButtons

Program do szybkiej i łatwej zmiany ustawiań myszki. Za jego pomocą zmieniamy konfigurację klawiszy dla osób prawo i leworęcznych, wykonujemy to konfigurowalnym skrótem klawiszowym bądź też przez uruchomianie programu. Dodatkowo mamy możliwość zmiany widoku ikon kursorów (odbicie lustrzane) tak aby były poprawnie wyświetlane dla odpowiedniego ustawienia.
Dmouse

Program do szybkiej i łatwej zmiany ustawiań myszki. Za jego pomocą zmieniamy konfigurację klawiszy dla osób prawo i leworęcznych. W przeciwieństwie do programu SwapMouseButtons nie używamy skrótu klawiszowego, nie zmienimy też widoku ikon, ale za to konkretne ustawienie myszki widzimy jako ikonkę wyświetlaną w trayu. I właśnie za pomocą tej ikonki bądź okienka wyświetlanego na pulpicie zmieniamy ustawienie.
Volumouse

Za pomocą programu możemy używać rolki w myszce do ustawiania głośności dźwięku emitowanego za pomocą naszej karty dźwiękowej. Program ma sporo opcji konfiguracyjnych, za pomocą których możemy skonfigurować sposób korzystania z rolki (np. z dodatkowym klawiszem myszy bądź klawiatury, po najechaniu kursorem na pasek zadań Windowsa itp.). Mamy też możliwość skonfigurowania czułości rolki, a także możliwość wyboru karty dźwiękowej jeżeli używamy więcej niż jednej. Program posiada spolszczony interfejs użytkownika, a także możliwość pobrania i używania wersji pozbawionej instalatora.
KatMouse

Za jego pomocą uzyskamy możliwość przewijania okna programu przy pomocy rolki myszki. Niby nic specjalnego, ale to co wyróżnia ten program to możliwość przewijania zawartości okna nieaktywnego. Dzięki temu możemy przeglądać zawartość okien kilku programów pomijając dodatkowe klikanie w celu uzyskania aktywnego okna.
poprzednia | główna | następna