Free software - linkownia - paski windows

poprzednia | główna | następna

StatBar

Dodatkowy pasek na pulpicie Windowsa, wyświetla informacje o zużyciu pamięci operacyjnej, wykorzystaniu procesora, wyświetla informacje o ilości zajętego/wolnego miejsca na dysku twardym, można za jego pomocą sterować winampem i regulować głośność dźwięku w systemie... program ma jeszcze kilka przydatnych funkcji.
MobyDock

Pasek pulpitu, dzięki któremu upodobnimy nasz Windows do systemu MacOS X.
WinBar

Bardzo podobny do programu StatBar... cechuje sie podobnymi opcjami i wyglądem.
ObjectDock

Pasek, który może zastąpić ten standardowy z windowsa. Posiada ładne kolorowe ikony. Dosyć duża możliwość konfiguracji.
Desktop Sidebar

Polski program, pozwala nam wyświetlać na pulpicie np. w jakim stopniu korzystamy z pamięci operacyjnej, procesora, dysku twardego, ale tez możemy zarządzać poczta, plikami audio i wieloma  innymi opcjami. Chyba najważniejsza funkcją programu jest tzw. Newsroom, dzięki niemu możemy wyświetlić tytuły tematów z niusów niektórych/zdefiniowanych stron www.
RocketDock

Kolejny alternatywny pasek ikon. Możliwość zmiany wyglądu ikon i położenia samego paska. Program posiada polski interfejs użytkownika.
WinStep Nexus

Pasek nawigacyjny, zastępujący ewentualnie wspomagający pasek Windowsa. Wyświetla ikony uruchomionych programów i tych, które chcemy uruchomić. Wszystko podane w przejrzysty i bardzo estetyczny sposób. Chociaż jest to wersja okrojona w stosunku do wersji płatnej i tak posiada sporą funkcjonalność oraz spore możliwości jeżeli chodzi o dostępne opcje konfiguracyjne.

poprzednia | główna | następna