Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - dokumenty: pdf przeglądarki, tworzenie, edycja

[1][2][3]     poprzednia | główna | następna
Adobe Reader

Przeglądarka plików *.pdf... tworzonych np. za pomocą programów Adobe Acrobat czy też OpenOffice. Program posiada polski interfejs użytkownika.
PDFCreator

Aplikacja umożliwiająca zapis dokumentów (z programów umożliwiających drukowanie) w formacie PDF. Program posiada polski interfejs użytkownika.
PDFill Free PDF Tools

Pakiet narzędzi do łączenia, dzielenia, szyfrowania, deszyfrowania plików pdf. Za jego pomocą możemy także dodawać znaki wodne (teks i obrazy) do plików pdf, konwertować pliki pdf na obrazy oraz obrazy na pliki pdf, obracać pliki pdf. Program posiada łatwy w obsłudze interfejs użytkownika, a do pracy wykorzystuje AFPL Ghostscript, który pobierzemy bez problemu podczas instalacji PDF Tools.
GhostView

Graficzny interfejs dla programu GhostScripts Program do odczytu plików w formatach ps,  eps, epi, pdf  i prn. Program wymaga rejestracji żeby uzyskać pomoc techniczną i zlikwidować ekran powitalny.
QPrinter

Prosty w użyciu program, dzięki któremu możemy tworzyć dokumenty PDF z dowolnej aplikacji windows umożliwiającej drukowanie. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Foxit PDF Reader

Przeglądarka zastępująca Adobe Readera. W odróżnieniu od niego jest bardzo szybka, ale pozbawiona też sporej ilości funkcji. Aplikacji nie trzeba instalować w systemie.
Easy PDF to Text Converter

Prosty programik potrafiący zapisać zawartość pliku pdf (tylko tekst) do pliku tekstowego. Kolejne strony dokumentu pdf zapisywane są do oddzielnych plików txt.
Free eXpert PDF reader

Dosyć szybka i wygodna przeglądarka dokumentów PDF. Wygląd interfejsu możemy zmieniać za pomocą skórek.
[1][2][3]     poprzednia | główna | następna