Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - zrzuty ekranu

[1][2]     poprzednia | główna | następna
ScreenCopy

Mały program, który pozwala na łatwe i szybkie wykonanie obrazka pulpitu, aktywnej aplikacji. Obrazki możemy zapisać w formacie jpg i bmp.
Screenshot Captor

Program do wykonywania zrzutów ekranu do plików graficznych w formacie png, jpg, tif i gif. Program posiada też podstawowe opcje do obróbki cyfrowych obrazków.
ScreenGrab

Program do wykonywania zrzutów ekranowych do plików graficznych (png, jpg, bmp). Możemy wykonywać obrazki całego pulpitu lub aktywnego okna. Możemy też wykonać obrazek z widocznym kursorem myszki.
CamStudio

Program do przechwytywania do pliku *.avi, tego co robimy na pulpicie windowsa. Możliwe jest też zapisanie dźwięków np. z mikrofonu.
Gadwin PrintScreen

Ciekawy program do wykonywania zrzutów ekranu naszego pulpitu (wybranych elementów pulpitu). Możliwość zapisania plików graficznych w kilku popularnych formatach, możliwość zdefiniowania jakim programem graficznym ma być otwarty utworzony przez nas zrzut ekranu. Program posiada polski interfejs użytkownika.
WebShot


Program do wykonywania zrzutów ekranu stron internetowych. Po podaniu adresu wybranej strony wykonywana jest fotka (jpg, gif, png, bmp) strony (otrzymamy obraz nie tylko tego co widać na naszym ekranie w przeglądarce www). Program bardzo prosty w obsłudze.
MWSnap

Program do tworzenia zrzutów ekranowych. Posiada sporo opcji konfiguracyjnych, możliwość zdefiniowania obszaru przechwytywania. Obrazki możemy zapisywać w kilku popularnych formatach graficznych. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Cropper

Prosta aplikacja, która pozwala na wykonanie obrazka naszego pulpitu. Program posiada możliwość zdefiniowania wielkości przechwytywanego obrazu. Możliwość zapisania obrazu do kilku popularnych formatów graficznych.
[1][2]     poprzednia | główna | następna