Free software - linkownia - zrzuty ekranu

[1][2]     poprzednia | główna | następna
Screenpresso

Program do wykonywania zrzutów ekranowych naszego pulpitu. Za pomocą odpowiednich skrótów klawiszowych możemy przechwycić np. obszar całego pulpitu albo wybranego elementu na pulpicie. Dostępna opcja historii. Dostępny też edytor wykonanych plików graficznych.
TimeSnapper Classic

Program do wykonywania obrazków naszego pulpitu co zadany czas. Obrazki wykonywane są w sposób dla nas niewidoczny. Możemy wybrać rodzaj pliku graficznego do jakiego ma być zapisany obrazek. W programie dostępna jest też przeglądarka, za pomocą której możemy podejrzeć co się działo na ekranie... dostępny prosty kalendarz i opcja play.
Free Screen Recorder

Program przypominający wyglądałem CamStudio. Możemy za jego pomocą przechwycić wideo z obrazem pulpitu komputera. Plik możemy zapisywać z dźwiękiem (np. z mikrofonu). Możemy nagrywać cały pulpit albo fragment  ekranu o zadanej wcześniej rozdzielczości. Możemy też wybrać rodzaj kompresji i parametry zapisu dla wideo i dźwięku.
Fergo Screenshot

Program do wykonywania zrzutów ekranowych, możemy wykonywać zrzuty pełnego ekranu, wybranego obszaru lub regionu. Program zapisuje pliki w kilku popularnych formatach graficznych. Do dyspozycji mamy podstawowe, ale wystarczające opcje dotyczące zapisu obrazka. Wygląd interfejsu możemy zmieniać za pomocą skórek.
EasyCapture

Program do przechwytywania obrazków naszego pulpitu. Mamy możliwość wykonywania zrzutu całego pulpitu, wybranego obszaru, wybranego okna bądź aktywnego okna. Sam program posiada też podstawowe opcje do edycji przechwyconych obrazków.
AviScreen Classic version

Prosty program do zapisu w formacie wideo, tego co widać na pulpicie Windows. Program posiada podstawowe funkcje takie jak wybór formatu pliku wideo, miejsce zapisu pliku docelowego oraz wybór obszaru jaki ma być przechwytywany do pliku.LightScreen

Mały i wygodny program do wykonywania zrzutów ekranowych naszego pulpitu. Możemy wykonywać zrzuty całego pulpitu, aktywnej aplikacji albo wybranego obszaru. Mamy też możliwość zapisywania grafiki w kilku popularnych formatach (jpg, png, bmp). Do wykonania zrzutu możemy wykorzystywać skróty klawiszowe, a program może działać w tle.
ZD Soft Screen Recorder 1.5

Ostatnia darmowa wersja programu do przechwytywania wideo z pulpitu naszego Windowsa. Program ma możliwość nagrywania plików typu avi, wmv i rsv oraz plików exe z wbudowanym własnym odtwarzaczem. Za pomocą programu nagramy cały pulpit, zaznaczony obszar bądź wybrane okno. Posiada możliwość nagrywania dźwięku. Wszystko podane w przejrzystym okienku, a program bardzo prosty w obsłudze.
[1][2]     poprzednia | główna | następna