Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Free software - linkownia - DVD/Wideo odtwarzacze

[1][2]     poprzednia | główna | następna
KMplayer

Odtwarzacz plików filmowych bazujący na programie mplayer. Program posiada polski interfejs użytkownika, wygląd możemy zmieniać za pomocą skórek. Odtwarza napisy. Program potrafi też odtwarzać popularne formaty plików audio, strumień audio (też AAC+).
MPUI


Tutaj możemy pobrać wersję "Full" > link < (MPlayer for Windows).

Program do odtwarzania plików video. Bazuje na linuksowym (mplayer), działającym z wiersza poleceń. Program posiada polski interfejs użytkownika i przypomina wyglądem Media player classic. Program potrafi wyświetlać napisy (polskie czcionki uzyskamy podając w opcjach parametr -subcp cp1250). Za jego pomocą możemy też odtwarzać DVD, ale obsługa tego jak na razie jest niedopracowana.

SMPlayer

Odtwarzacz multimedialny o sporych możliwościach, oparty na Mplayer. Wygodny i przejrzysty interfejs użytkownika. Spolszczony. Stąd można pobrać wersję "Full" z wszystkimi kodekami >link< (MPlayer for Windows).
GOM Media Player

Spolszczenie do programu

Ciekawy i wygodny program do odtwarzania video. Spore możliwości konfiguracji, posiada także możliwość odtwarzania większości popularnych formatów wideo bez potrzeby instalowania dodatkowych kodeków.

Media Player Classic Home Cinema

Polska strona z pomocą, dostępna jest też spolszczona wersja programu.

Media Player Classic - starsza, nie rozwijana już wersja programu.

Program bardzo podobny do Windows Media Player w wersji 6.4, ale znacznie przewyższający go możliwościami... potrafi np. odtwarzać filmy w formacie DVD (posiada własne kodeki). Posiada możliwość odtwarzania napisów z plików tekstowych.
BESTplayer

Ciekawy polski odtwarzacz plików wideo. To co go wyróżnia i o czym warto wspomnieć to, że całość zawiera się w jednym pliku wykonywalnym (około 1MB), programu nie trzeba instalować w systemie, program ma opcje automatycznego pobierania napisów do odtwarzanych utworów (można je także wysyłać na serwer), automatycznie pobierane są także informacje o filmie z bazy IMDb.com. Program posiada polski interfejs użytkownika.
JetAudio Basic

Player potrafi odtwarzać pliki audio i video (możliwość wyświetlenia napisów), posiada możliwość zmiany skórek. Za jego pomocą możemy także zgrywać ścieżki audio na dysk twardy, wypalić płytę AudioCD, konwertować pliki między różnymi formatami. W prosty sposób odtwarza i zapisuje na dysk twardy audycje radiowe nadawane przez internet. Sprawdza się też jako wygodny i całkiem sprawny odtwarzacz filmów w formacie DVD (program posiada własne kodeki). Posiada polski interfejs.
Kliper

Program do odtwarzania plików video. Bazuje na linuksowym (mplayer), działającym z wiersza poleceń programie do odtwarzania filmów. Program posiada polski interfejs użytkownika. Program potrafi wyświetlać napisy (polskie czcionki uzyskamy podając w opcjach parametr -subcp cp1250). Za jego pomocą możemy też odtwarzać DVD, ale obsługa tego jak na razie jest niedopracowana.
[1][2]     poprzednia | główna | następna