Free software - linkownia - DVD/Wideo narzędzia

[1][2][3][4]     poprzednia | główna | następna
Easy RealMedia Producer

Prosty w użyciu program do konwertowania plików AVI do formatu RMVB. Przy konwersji można na stałe dodać napisy do pliku video.
MediaInfo

Program do odczytu informacji technicznych z plików audio i wideo. Program posiada polski interfejs użytkownika.
MediaCoder

Konwerter wielu formatów audio i video. Program prosty w użyciu, posiada przejrzysty interfejs użytkownika. Pozwala na ustawienie wielu parametrów w plikach wynikowych.
Avi ReComp

Program do rekompresji plików avi. Program bardzo prosty w obsłudze. Podczas rekompresji możemy zmienić rozdzielczość, wielkość pliku wynikowego. Możemy też np. dodać własne logo, wkleić na stałe napisy. Program posiada polski interfejs użytkownika.
Foto2Avi

Program do konwersji zbioru cyfrowych fotografii do formatu video. Do tworzonego video możemy dodać dźwięk. Program bardzo prosty w obsłudze.
Free Flv to AVI Converter

Jak nazwa wskazuje jest to program do konwertowania plików flv do formatu avi, pliki możemy też zapisywać do formatu mpeg i wmv. Mamy też możliwość ustawiania parametrów pliku wynikowego. Program łatwy w obsłudze, posiada wygodny interfejs użytkownika.
Any Video Converter Free Version

Darmowa wersja prostego w użyciu i skutecznego programu do konwersji plików wideo. Obsługiwane formaty to DivX, XviD, MOV, rm, rmvb, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI to MPEG-I, MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, FLV, AVI i WMV. Program potrafi też pobierać pliki wideo z serwisu YouTube oraz Google Video.
NapiProjekt


Program przeznaczony do pobierania i automatycznego dopasowywania napisów do filmów. Bardzo prosty w obsłudze. Napisy do konkretnego pliku filmowego pobieramy za pomocą rozwinięcia menu kontekstowego i wybrania opcji "znajdź i dopasuj napisy". Posiada spolszczony interfejs użytkownika.
[1][2][3][4]     poprzednia | główna | następna